усунення запахів будь-якої складності
Київстар +38 (068) 737-15-51
Пн-Сб: 9:30–19:00

Як усунути запах людської сечі

Сеча має специфічний і неприємний запах. З цієї причини основна маса народних методів не дозволяють повністю впоратися і усунути запах людської сечі. У той же час ніхто не говорить, що це зробити неможливо.

Звідки береться запах сечі

Варіантів появи запаху всього кілька:

  • У будинку є діти. Дитяча сеча має ще не настільки їдкий запах, але він вже присутній. Відучуючи дитини від підгузників, батьки часто стикаються з «поміченими» підлогами, килимами і меблями.
  • У квартирі є літні мешканці. Багато людей у віці стикаються з проблемою нетримання сечі. Достатньо всього декількох крапель на постільній білизні, пледі або дивані, щоб запах дався взнаки.
  • У будинку є лежачі хворі. Людина, прикута до ліжка, без сторонньої допомоги не може за собою доглядати. І хоч в наш час існують підгузники для дорослих людей, цього не завжди вистачає. Звідси і неприємний запах.
  • У квартирі мешкали хворі або люди похилого віку. Іноді, купуючи квартиру, стикаєшся з їдким запахом аміаку, яким просякнутий вся підлога. Якщо лінолеум ще можна зняти і поміняти, то з паркетом буде складніше. По-перше, він коштує значно дорожче, по-друге, сеча через дошки могла просочитися далі, і тоді заміна підлоги проблему не вирішить.

Усунути запах людської сечі

Щоб усунути запах сечі, можна використовувати різні дезінфікуючі засоби. Нюанс полягає в тому, що багато хто з них містять у своєму складі шкідливі складові, які можуть викликати алергічні реакції та інші неприємні наслідки. З огляду на те, що в будинку знаходяться діти, хворі або люди похилого віку, краще вдатися до допомоги натуральних засобів.

Сьогодні запах сечі людини не є чимось таким, від чого не можна безпечно і швидко позбутися. OdorClean Urine — це засіб, який було розроблено з урахуванням специфіки аміачного запаху, присутнього в сечі. Екологічність і натуральність складу продукту зробили його безпечним для використання в домашніх умовах.

Прибрати запах сечі — це можливість позбутися від залишків урини швидко і без шкоди для здоров’я.