усунення запахів будь-якої складності
Київстар +38 (068) 737-15-51
Пн-Сб: 9:30–19:00

Як позбутися від запаху в пральній машині

На сьогоднішній день, використання пральної машинки для одягу, вже стало «звичайним» і повсякденним заняттям. Але іноді виникає проблема — неприємний запах цвілі, всередині барабана, які передається на випрані рушники, одяг та інші речі.

Це пов’язано з тим, що передні навантажувальні відсіки мають кілька частин, які можуть залишатися вологими після циклу прання. Існує безліч порад, які ви можете використовувати для запобігання накопичення запаху цвілі у вашій пральній машині, але якщо запах вже з’явився, необхідно з ним боротися.

Щоб усунути запах в пральній машинці необхідно засіб OdorClean Home. Це професійний засіб, створене на основі натуральних, рослинних ензимів для повної нейтралізації молекули неприємного запаху.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Засіб OdorClean Home не містить речовин, які можуть викликати роздратування на шкірі або алергічні реакції організму. Не має «їдкого» бридкого запаху, і цілком безпечне для людини.

Як усунути запах в пральній машинці за допомогою OdorClean Home?

  1. Необхідно протерти стінки барабана, дверцята, гуму від вологи і води.
  2. Рясно обробити поверхні внутрішніх частин машинки засобом OdorClean Home.
  3. «Просочити» засіб в місцях-джерелах неприємного запаху, не витирати засіб.
  4. OdorClean Home прискорює розщеплення молекул неприємного запаху в швидкі терміни.
  5. Через деякий час протерти місця обробки рушником або сухими серветками.

Також, OdorClean Home можна сміливо додавати в пральну машинку при пранні, щоб заздалегідь запобігти виникненню неприємних запахів.