усунення запахів будь-якої складності
Київстар +38 (068) 737-15-51
Пн-Сб: 9:30–19:00

Статті

Як можна усунути запах шпалер

Неприємний запах в квартирі — це проблема, з якою стикаються багато. Хоч би яким був цей джерело стороннього запаху, його необхідно обов’язково усунути. Багато людей говорять про те, що у них неп..

Читати повністю

Як позбутися від запаху в пральній машині

На сьогоднішній день, використання пральної машинки для одягу, вже стало «звичайним» і повсякденним заняттям. Але іноді виникає проблема — неприємний запах цвілі, всередині барабана, як..

Читати повністю

Прибрати запах пролитого молока з салону автомобіля

Щодня з усіх боків нас оточують аромати. Це невід’ємна частина нашого життя, здатна повернути в дитинство або навіяти спогади про приємні моменти. Але не всі вони однаково бажані. Наприклад, застаріли..

Читати повністю

Як усунути запах людської сечі

Сеча має специфічний і неприємний запах. З цієї причини основна маса народних методів не дозволяють повністю впоратися і усунути запах людської сечі. У той же час ніхто не говорить, що це зробити немо..

Читати повністю

Як прибрати запах собаки

Кожна собака, як і людина, має свій запах, і від цього нікуди не дітися. Деякі породи в силу своїх особливостей витончують запах сильніше, а деякі – слабше. Багато хто вважає, що собака пахне тому, щ..

Читати повністю

Як усунути запах котячої сечі

Напевно, кожен власник пухнастих друзів, хоч раз в житті задавався питанням — як усунути запах котячої сечі і повністю прибрати цей неприємний запах з поверхні. В інтернеті написано десятки «наро..

Читати повністю

Як гарантовано вивести запах з холодильника

Не дивлячись на те, що холодильник є предметом для зберігання їжі, іноді бувають випадки їх псування. При цьому мікроби і бактерії, які починають розмножуватися, виділяють стійкий неприємний запах. ..

Читати повністю

Як позбутися від запаху тварин у будинку?

Поряд з радістю, яку приносить перебування вихованця в будинку, власників чекає не зовсім приємний фактор — неприємний запах. І мова йде не про запах, що виходить від тварини — це вже питання гігієни...

Читати повністю

Як прибрати запах молока з меблів?

Пролите на м’які меблі молоко слід витирати тут же, інакше з часом воно породить дуже неприємний стійкий запах, який не вивести стандартними засобами. Та й послуги з ..

Читати повністю

Як прибрати запах поту з одягу?

Одяг, який пропахла запахом поту потім, практично не відпирається - неприємний запах і плями залишаються навіть після інтенсивної обробки. Це - проблема всіх активних людей. Давайте розберемося, звідк..

Читати повністю