усунення запахів будь-якої складності
Київстар +38 (068) 737-15-51
Пн-Сб: 9:30–19:00

Прибрати запах пролитого молока з салону автомобіля

Щодня з усіх боків нас оточують аромати. Це невід’ємна частина нашого життя, здатна повернути в дитинство або навіяти спогади про приємні моменти. Але не всі вони однаково бажані. Наприклад, застарілий запах пролитого молока здорово псує настрій.

У ньому немає нічого спільного з тією свіжістю, яка асоціюється зі щасливим отроцтвом. Навіть якщо ви відразу обробили пляма і забули про нього, через кілька днів воно про себе нагадає неприємним душком.

Чому так відбувається?

Оскільки молоко — біологічний продукт, то схильне розкладанню. Це складний процес з утворенням амінокислот і сірки. Варто йому проникнути в волокна тканини або замші, витравити його звідти практично неможливо.

Рятівне рішення

Не витрачайте час і гроші на товари, які вам не допоможуть або ефект буде слабким і недовговічним. До того ж, більшість з них завдають шкоди здоров’ю.

Що дійсно ефективно впорається з проблемою — екологічно чистий засіб OdorClean Car. Уже після першої обробки ви відчуєте… вірніше, нічого не відчуєте, оскільки «злий дух» просто розвіється і від неприємного запаху пролитого молока більше не буде слідів.